Produktové řady BABOR

 


Můžete snít o vzdálených krajích, utéct z každodenního kolotoče dne a nechat BABOR SPA AROUND THE WORLD přenést vaše tělo i mysl na neobyčejnou  cestu kolem světa! Originální rituály ošetření prastarých kmenů a výzkum společnosti BABOR představuje rovnováhu pro Vaše tělo, mysl i duši.


Vyhlazující masáže,delikátní vůně a exotická atmosféra – fascinující dobrodružství pro Vaše smysly

 


 • Beleza do brasil – energie deštného pralesa. Nová řada Beleza do brasil je inspirována kouzlem brazilského deštného pralesa a chutí do života místních obyvatel. Hlavní aktivní ingredience pocházejí právě odsud. Svěží vůně evokuje čas dovolené, svit slunce, rozpálené pláže a zároveň osvěžující déšť. Produkty Belaza do brasil Vaši pleť nejen dokonale osvěží, ale zároveň zpevní a dodají jí mladiství vzhled. Ošetření Beleza do brasil lze pak přímo přirovnat k putování po deštném pralese. Vyzkoušejte novou řadu Beleza do brasil a nechte se unést daleko od všedních dní.


 • BABOR vybral dvě speciální účinné ingredience z rozmanité flory Afriky jako základ pleťové řady Khanya of Africa:

  Marulový olej
  Marulový strom roste na rozlehlých pláních v samém srdci Afriky. Jeho léčivé účinky jsou legendou. Olej získaný se semen plodů tohoto stromu je bohatý na vitamín E a mastné kyseliny.
  Marulový olej upravuje funkce ochranné bariéry pleti a podporuje syntézu kolagenu. Bojuje proti volným radikálům, které jsou zodpovědné za stárnutí pleti. Dodává pleti hodnotnou vlhkost a tím zajišťuje zdravou, zářivou a nádhernou pleť.

Extrakt z keře vzkříšení
Keř vzkříšení roste v horkých i ledových teplotách neúrodných pouštních oblastech.Keř má unikátní ochranné funkce,
které  jsou schopny zajistit znovuobnovení života po dlouhém období extrémního sucha. Tento vysoce efektivní extrakt
dodává energii přirozeným buněčným funkcím. Účinné antioxidanty podporují obranné funkce pleti. Intenzivní vlhkost
dodává pokožce jemný, zářivý a mladistvý vzhled.
   
 


 • Asie nabízí širokou škálu přírodního bohatsví. Speciální ScenTao formule obsahuje tři účinné a pleti prospěšné ingredience. Ve velké části Asie jsou zelený čaj, ženšen a gingo biloba používányv medicíně již mnoho let. BABOR vybral tyto přírodní ingredience k vytvoření vysoce efektivního ScenTao Anti-Stress komplexu, který podporuje ochrannou bariéru pleti v boji proti škodlivému stresu z prostředí.

   
 


 • Životní styl Indie – zážitek, který BABOR přináší právě Vám:

  Ginger lily
  Přírodní zkrášlující elixír ! Uprostřed flory plné barev je tato rostlina známá pro své unikátní ingredience. Kořen této rostliny je bohatý na esenciální oleje.
  Zvyšuje odolnost pleti před stresem , zanechává ji méně citlivou před poškozením z okolního prostředí.

  Extrakt z nimbusu
  Po tisíc let jsou léčivé účinky nimbusového stromu využívány pro zlepšení nálady a znovuobnovení vitality. BABOR využívá tyto hodnotné ingredience ze semen a dodoává je do řady telové péče. Vyživují pokožku a posilují její strukturu. Pomáhají předejít nečistotám a podráždění pleti.

 
 

 

Adresa:

Romana Kubíková
Durďákova 11
613 00 BRNO

Telefon:

+420 734 463 358

 

 
Počítadlo návštěv