Kosmetika BABOR


HSR® PLATINUM

Nechte si zdát sen o věčném mládí, o pleti nedotčené stopami času...

Kdo nesní o věčném mládí? O tom, že pleť nebude dotčena stopami času?

Tento sen se může stát skutečností v rukou vybraných odborníků. Rozmazlete svou pleť revolučním HSR® platinum TELOVITIN komplexem. Tatot patentováná ingredience umožňuje buňkám dělit se častěji a prodloužit jejich životnost. Aby Vaše pleť vypadala stále mladá, potřebuje kompletní systém péče, který bude rozvíjet a podporovat všechny její životní funkce. Produkty této řady napravují již existující poškození pleti a efektivně chrání pleť před všemi viditelnými známkami stárnutí. Vzhled pleti je hladší a kontury pleti jsou znovu pevnější. Červenání a stařecké skvrny zmizí a pokožka je vyrovnaná a svěží.

Proces stárnutí se značně zpomalí a pokožka bude mít mladistvý a zářivý vzhled na dlouhou dobu. Toto komplexní ošetření proti stárnutí pomůže Vám i Vaší pleti smazat stopy času.

HSR®

Známky času? Zůstanou minulostí!

Užívání si života je otázkou postoje každého z nás. Ženy ve středním věku jsou dnes mnohem smyslnější a sebevědomější ve vnímání své ženskosti. Každý krásný zážitek je nakažlivý stejně jako smích a cítit se svá a sebejistá znamená i cítit se pohodlně a krásně ve své kůži. Dnes mohou ženy udělat mnohem víc k tomu, aby každý krásný okamžik uchovaly a aby se krásné cítily mnohem déle.
Podle nejnovějších výzkumů současná a budoucí krása každé ženy není dána pouze genetickou dispozicí. Velkou část, dokonce až 2/3 podoby své pleti mají pod svou kontrolou. Záleží pouze na nich jak o svou pleť pečují, jak jí dokáží posílit, uchovat mladou a jak jí zajistit ty správné aktivní ingredience. BABOR HIGH SKIN REFINER HSR® je luxusní liftingová řada, která hýčká náročnou pleť, dodává jí novou vitalitu a zajišťuje mladistvý vzhled.

Dopřejte sobě a své pleti exkluzivní zkrášlující ošetření. Užijte si čistý luxus a prospěšné blaho aktivních ingrediencí proti vráskám. Ponořte se do smyslného, uvolňujícího zážitku a dodejte tak Vaší pleti novou vitalitu a mladistvou svěžest.

BABOR MEN

Nová energie. Čistá vitalita. Uvolnění pro tělo, mysl a duši.

BABOR MEN nabízí exkluzivní ošetřující koncept vytvořený speciálně pro muže. Účinek vysoce kvalitních BABOR MEN produktů je zesílen v rukou odborníků ve vybraných salonech BABOR. Již více než milion let jsou přírodní ingredience využívány jako prostředky k léčbě a prodloužení života. BABOR MEN využívá této potencionální energie k vylepšení pleti. Vysoce účinný TAUREC komplex využívá součinnosti taurinu, chmele a Sibiřského ženšenu. Taurin se jako látka nachází přirozeně v pleti a dodává vitalitu stresované pleti. Buněčná membrána je posílena a vlhkost v pleti se ustálí. Aktivní ingredience z chmele pomáhají odstranit nervozitu a úzkost, mají ochranné a vyrovnávající účinky na pleti a napomáhají pleti vyrovnat se se škodlivými účinky z okolního prostředí a znovu získat vlhkost. Sibiřský ženšen je extrémně energetická rostlina, která roste v extrémních klimatických podmínkách v nadmořské výšce cca 800 m. Výtažek z této rosliny zvyšuje odolnost pleti proti stresu a výtažek z kořene napomáhá pleti regenerovat, zvláště po holení, kdy pleť regeneruje až o 150% rychleji. Kombinovaný efekt omlazující péče a povzbuzující masáže rychle probudí ducha a zanechává pleť mladistvě svěží.

SYSTEM GOLD

Čtyři systémy k řešení potřeb Vaší pleti

Osobnost a Váš charakter jsou klíčem k okouzlujícímu charisma.
Přirozený šarm, upravený vzhled, vystupování, gesta, pohyby a kouzlo osobnosti z nás tvoří jedinečnou bytost. Každá jsme jiná a stejně tak různorodá může být naše pleť. BABOR respektuje individualitu každé ženy i její pleti. Mít denní i noční péči přesně vytvořenou pro naší pleť znamená uchovávat naši krásu a zůstávat tou jedinečnou bytostí každý den. BABOR SYSTEM GOLD je individuální systém péče o pleť vytvořený pro každý typ pleti. Vyberte si jednoho ze specialistů BABOR a najděte si řešení přesně pro Vás.

K určení přesného typu BABOR SYSTEM GOLD určí specialisté dvě důležité charakteristiky Vaší pleti:

- Typ pleti, který je geneticky předurčen: suchá, mastná nebo kombinovaná
- Stav pleti v návaznosti na životní styl, prostředí, stress, nemoc, diety... BABOR rozlišuje mezi citlivou pletí nebo pletí s potřebou regenerace.

Na základě tohoto osobního profilu může správně vybraná péče dodat pleti vše co potřebuje. Perfektně vyživená a účinně chráněná před škodlivými vlivy znamená ideální rovnováhu zevnitř i zvenčí.
 

 

Adresa:

Romana Kubíková
Durďákova 11
613 00 BRNO

Telefon:

+420 734 463 358

 

 
Počítadlo návštěv