Produktové řady BABOR

 

- akné není otázkou věku

V období dospívání je akné spíš pravidlem než výjimkou. Většina se utěšuje tím, že nečistá pleť bude někdy patřit minulosti. Ale ne vždy po dosažení věku dospělosti zmizí pupínky samy od sebe. Zejména u žen může tzv.pozdní akné ( acne tarda ) přetrvávat mnohem déle nebo se může dokonce poprvé objevit až ve věku 30 nebo 40 let v důsledku léků, stresu nebo hormonálních poruch. Dermatologové odhadují, že pozdním akné trpí každá čtvrtá žena ve věku 25 až 45 let. Pleť těchto žen má ve srovnání s mladou aknózní pletí zcela jiné nároky na péči .
Na Vaší pleti se objevují první vrásky a pleť má sklon k tvorbě nečistot ?
Chcete účinně bojovat proti kožním nečistotám, ale také chcete zakročit proti vráskám a citelné ztrátě pružnosti pokožky?
Potom je pro Vás PURE SELECT optimální péčí - působí účinně proti kožním nečistotám a zároveň má viditelný Anti-Aging efekt.

Jak působí PURE SELECT?
Vysoce účinné látky intenzivně vyhlazují pleť a zároveň efektivně bojují proti tvorbě kožních nečistot.Výtažek z afrického bílého dřeva, rýžový škrob a zinková sůl regulují produkci kožního mazu, matují a působí obzvlášť účinně proti tvorbě kožních nečistot. Výtažek z magnolie zlepšuje pružnost pokožky a zpevňuje tkáň. Kyselina hyaluronová a aloe vera dodávají pokožce intenzivní vlhkost.
Výsledek : Zářící a mladistvá pleť bez nečistot a nežádoucího lesku
 

 

 

  • 24-hodinový krém pro zralou, smíšenou nebo suchou pleť
  • Účinně bojuje proti příznakům akné u zralé pleti 
  • Chrání pleť před viditelnými známkami stárnutí
  • Zanechává pleť dobře ošetřenou a vyrovnanou 
 

 

  • 24-hodinový gel-krém ( lotion ) pro zralou, smíšenou nebo mastnou pleť
  • Bojuje proti projevům akné a proti stárnutí pleti
  • Zanechává pokožku dobře ošetřenou a bez nežádoucího lesku
     
 
 

 

Adresa:

Romana Kubíková
Durďákova 11
613 00 BRNO

Telefon:

+420 734 463 358

 

 
Počítadlo návštěv