Produktové řady BABOR

 


  • Nová energie, viditelná regenerace buněk a celková dlouhodobá regenerace pleti: luxusní řada přípravků k péči o pleť proti stárnutí s exkluzivními aktivními ingrediencemi z hlubin oceánu.
    Kompletní řada přípravků - dva krémy s lehčí a hustější konzistencí, sérum a oční krém. Obsahují vzácné a vysoce efektivní Sea-telligent komplex - BABOR thermophilus, perlové proteiny a mořské hedvábí.

    Výsledek : intenzivní oživující a regenerační efekt zanechávající vaši pleť o pět let mladší za pouhých šest měsíců!

Síla BABOR thermophilus je prokázána neuvěřitelnou odolností těchto mikroorganismů v zátoce Guaymas Bay. Vulkanické rozsedliny v zátoce Guaymas Bay v Pacifiku jsou domovem rozmanitých druhů života. Geotermální energie ohřívá vodu na 72°C a tlak dosahuje 200 bar. Přesto zde žijí organismy, které jsou nuceny se adaptovat na tyto nehostinné podmínky. Jejich buňky jsou chráněny energetickou, anti-oxidační silou, kterou BABOR využívá.

Rozsáhlá studie účinku BABOR thermophilus na lidské kůži ukazuje enormní potenciál této mořské ingredience.

Byl proveden test, kdy jedné skupině byl dán krém obsahující BABOR thermophilus, zatímco druhá skupina obdržela krém s placebo efektem. Žádná ze skupin nevěděla, kdo obržel jaký krém.Tím byly zajištěny skutečné a nefalšované výsledky.

Skupiny testovaly krém dvakrát denně. Všichni byli vystaveni speciálním klimatickým a stresovým podmínkám tak, aby bylo testováno jak účinně dokáží přípravky chránit před viditelnými znaky stárnutí.

Test potvrdil, že lidé, kteří používali placebo produkty zaznamenali viditelné stárnutí pleti díky vlivům životního prostředí a slunečního záření. Lidé, kteří používali produkty s BABOR thermophilus zaznamenali skutečně úžasnou odolnost proti viditelným znakům stárnutí a také značný úbytek stařeckých skvrn, linek a vrásek.

 
 

 

Adresa:

Romana Kubíková
Durďákova 11
613 00 BRNO

Telefon:

+420 734 463 358

 

 
Počítadlo návštěv